Zamknij

Wigilia dla seniorów

20:35, 22.12.2020 |
Skomentuj
REKLAMA

Już od wielu lat tradycją stało się organizowanie w gminie Dopiewo wigilii dla najstarszych jej mieszkańców.

Rok 2020 był i jest niezwykle trudny dla wszystkich – szczególnie dla osób starszych. Sytuacja epidemiologiczna nieoczekiwanie pokrzyżowała wiele planów i przedsięwzięć.

W trosce o zdrowie, w tym roku nie spotkamy się z Wami przy wspólnym stole, nie podzielimy się opłatkiem i nie zaśpiewamy razem kolęd, tak jak to bywało w latach ubiegłych.

Jednak Gmina nie zapomina o swoich Seniorach. Z inicjatywy ś.p. Adriana Napierały - Wójta Gminy Dopiewo, każdy mieszkaniec, który ukończył 75 rok życia, otrzyma ciśnieniomierz a wraz z nim upominki od Ośrodka Pomocy Społecznej.

W tym miejscu pragniemy życzyć Państwu zdrowych, spokojnych świąt Bożego Narodzenia, wypełnionych miłością i dobrem. Mamy nadzieję, że przy świątecznym stole nikomu nie zabraknie światła i ciepła rodzinnej atmosfery. Niech ten czas doda Wam siły i odwagi do realizacji nowych planów w nadchodzącym Nowym Roku.

Za pomoc przy dystrybucji upominków gwiazdkowych dziękujemy pracownikom: Ośrodka Pomocy Społecznej, Gminnego Ośrodka Sportu i Rekreacji, Straży Gminnej, Sołtysom i Radą Sołeckim oraz zastępom OSP, którzy będą dostarczać podarki do Państwa domów.

 

źródło : Gmina Dopiewo

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz