Zamknij

Bukowsko-Dopiewski Klub Piłki Ręcznej

15:48, 13.10.2021 | N.W
Skomentuj
REKLAMA

Drodzy kibice, sympatycy szczypiorniaka, ale też Ci wszyscy, dla których ta dyscyplina jest nieznana 😊 w imieniu klubu zapraszam do współpracy.

Głównym naszym celem jest zachęcenie młodzieży do aktywności fizycznej!!!

Kiedy dwa lata temu raczkowaliśmy, wierzyliśmy w to, że zaczniemy budować fajny klub, z fajnymi ludźmi (mam tu na myśli zawodniczki, trenerów i tych wszystkich, których nie widać :-) ) i te dwa lata pokazały , że udaje się nam to robić.

Zaczynaliśmy od dwóch zespołów młodzieżowych (Juniorka Młodsza i Juniorka) i jednego zespołu seniorskiego (II Liga Kobiet). W nowym sezonie 2021/2022 liczba zespołów, która będzie rywalizowała na parkiecie to już 6 (Młodziczka - 2 zespoły, Juniorka Młodsza, Juniorka, III Liga Kobiet i I Liga Kobiet).

Awans naszych seniorek do I ligi to ogromny sukces, ale sukcesem jest też to, że się rozwijamy i dajemy możliwość młodszym zawodniczkom grać w różnych kategoriach wiekowych. Niestety niesie to ze sobą ogromne wydatki, które przewyższają nasze możliwości. Dlatego zapraszam do współpracy, może ktoś zechce wesprzeć nas w jakikolwiek sposób.

Na chwilę obecną najmłodsze zawodniczki, które przeszły z UKS Bukowi Buk i UKS Panter Dopiewo potrzebują nowych strojów, ale tych wydatków jest o wiele … wiele więcej …

Zapraszam do kontaktu

693-274-899

Katarzyna Wechman - prezes

 

 

(N.W)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

0%