Zamknij

Pewne zwycięstwo rocznika 2007

20:46, 01.09.2020 N.W Aktualizacja: 20:47, 01.09.2020
Skomentuj

Zawodnicy z rocznika 2007 zainaugurowali rozgrywki ligowe 1 września spotkaniem u siebie z Sokołem Rakoniewice.

Podopieczni trenera Anioły w tym sezonie rywalizują z zawodnikami o rok starszymi w II lidze Trampkarza C1.

Od początku meczu to gospodarze mieli zdecydowaną przewagę na boisku, którą utrzymali do końce spotkania. Już w 7 minucie wynik otworzył Matłoka. Ten sam zawodnik 16 minucie podwyższył na 2:0. Kolejne minuty pierwszej odsłony to zdecydowana przewaga Canarinhos, jednak do 64 minuty trwała niemoc strzelecka. Dopiero wtedy Bogdan, który wszedł z ławki w drugiej części strzelił na 3:0 i jak się okazało, na tym nie poprzestał. Kolejne minuty to wielka przewaga gospodarzy, którzy złapali drugi oddech i cały czas napierali na bramkę rywali. W niespełna 20 minut młodzi piłkarze KS-u strzeli 7 goli, a wynik na 9:0 w ostatniej minucie spotkania ustalił najmłodszy w szeregach Skórzewa – Pajączkowski z rocznika 2008.

Było to udane rozpoczęcie nowego sezonu w wykonaniu podopiecznych trenera Anioły, jednak radząca nieskuteczność w pierwszej odsłonie jest do poprawy, bo z pewności kolejni rywale zawieszą poprzeczkę nieco wyżej.

KS Canarinhos Skórzewo – Sokół Rakoniewice   9:0 (2:0)

KS wystąpił w składzie:Bladocha – Wasilewski, Berć(C), Krzywosądzki, Przybyła – Barszcz, Pacholski, Gołebiowski, Pajączkowski, Matłoka – Socha / Grali również: Bogdan, Krupka, Szczeciński, Kowalewski

Bramki dla Canarinhos zdobyli: Matłoka[2](7′, 16′), Bogdan[3](64′, 66′, 75′), Szczeciński[2](67′, 70′), Berć(73′), Pajączkowski(80′)

źródło: Canarinhos Skórzewo