Wygrana w derbach Gminy Dopiewo

21:45, 14.09.2020 N.W Aktualizacja: 21:45, 14.09.2020
Skomentuj

W sobotę 12 września na boisku w Skórzewie zespół Canarinhos z rocznika 2007 podejmował drużynę GKS Dopiewo, czyli kibice byli świadkami derbów Gminy Dopiewo.

Pierwsze minuty spotkania należały do gości, którzy mocno zaatakowali, jednak to gospodarze w 8 minucie wyprowadzili świetną akcję, Barszcz zagrał z prawej strony do Sochy i było 1:0 dla Canarinhos. W kolejnych minutach Dopiewo walczyło o odrobienie strat, ale nie potrafiło znaleźć sposobu na pokonanie bramkarze Skórzewa. W kolejnych minutach Najpierw Barszcz, później Bogdan strzelili kolejne gole i kiedy okazję na 4:0 miał Kołodziej, wydawało się, że będzie po meczu. Jednak bramkarz w pojedynku sam na sam był górą, a goście chwilę później zdobyli bramkę na 1:3, po fatalnym błędzie w defensywie Canarinhos.

Na początku drugiej odsłony GKS ponownie mocno zaatakowało, ale podopieczni trenera Anioły szybko wyjaśnili, kto tego dnia dominuje na boisku. Po dobrym podaniu Matłoki, Socha dołożył drugie trafienie. Później prosty błąd w defensywie gospodarzy wykorzystali goście, ale zawodnicy Canarinhos nie przestali atakować. W 65 minucie Socha strzelił na 5:2, później ten sam zawodnik asystował przy trafieniu Matłoki, a wynik na 7:2 dla Skórzewa ustalił najlepszy zawodnik tego dnia na boisku, czyli Socha.

Zdecydowane zwycięstwo graczy KS-u, jednak momentami popełniali zbyt dużo prostych błędów, których należy unikać. Świetny występ Sochy, który strzelił 4 gole i zaliczył asystę, brawo!

KS Canarinhos Skórzewo – GKS Dopiewo   7:2 (3:1)

KS wystąpił w składzie:Bladocha – Wasilewski, Berć(C), Krzywosądzki, Przybyła – Barszcz, Pacholski, Gołębiowski, Bogdan, Matłoka – Socha / Grali również: Bajer, Kołodziej, Kowalewski, Pajączkowski

Bramki dla KS-u zdobyli: Socha[4](8′, 43′, 65′, 70′), Barszcz(23′), Bogdan(35′), Matłoka(69′)

tekst: ANgel