KS Canarinhos Skórzewo

20:27, 17.11.2020 N.W Aktualizacja: 20:27, 17.11.2020
Skomentuj

W niedzielę 15 listopada drużyna seniorów mierzyła się na wyjeździe z drużyną LKS Baborówko.

Mimo braku trzech bardzo ważnych zawodników, to drużyna ze Skórzewa od początku starała się narzucić swój styl gry.

Niestety przed przerwą to ekipa gospodarzy po sprawnie wyprowadzonym kontrataku objęła prowadzenie. Od początku drugiej połowy zawodnicy Canarinhos kontynuowali swoją dobrą grę i szybko zdobyli bramkę wyrównującą. Na 20 minut przed końcem gospodarze wyprowadzili kolejną zabójczą kontrę i ponownie objęli prowadzenie. Jeśli ktoś myślał, że to koniec emocji to się pomylił, bo goście rzucili się do odrabiania strat i wyrównali wynik na 2:2.

Do końca spotkania wynik meczu nie uległ już zmianie, a drużyna ze Skórzewa kontynuuję passę czterech spotkań bez zaznania smaku porażki!