Zamknij

WTZ ?Promyk? na wycieczce w Żarnowcu

20:20, 06.09.2020 | N.W
Skomentuj
REKLAMA

WTZ „Promyk” na wycieczce w Żarnowcu

W minionym tygodniu wybraliśmy się dwiema grupami do Żarnowca. Niewielkiej miejscowości położonej w gminie Dopiewo. Znajduje się tam duży plac zabaw, boisko do gry w piłkę oraz piękna wiata z ławeczkami i miejscem go grillowania.

Materiał: Teresa Hoffa, Anna Dudziak, uczestniczki Warsztatu Terapii Zajęciowej „Promyk” w Konarzewie

Dzięki uprzejmości gospodarza, pani Marii mieliśmy możliwość  skorzystania z wiaty i  aktywnie wykorzystać zaplanowane przedpołudnie.

Nasze wtorkowe spotkanie w letnim klimacie, odbyło się pod znakiem gier i zabaw integracyjnych na świeżym powietrzu. Były to  m.in. gra  w Kolanko, Karaoke, Państwa miasta. W ostatniej grze sami ustalaliśmy  kategorie, wyszukując odpowiedniego słowa rozpoczynającego się na daną literę. Nam wyjątkowo do gry zamiast kartki posłużyła piłka. Wielu emocji tego dnia  dostarczył nam  również mecz piłki nożnej i gra w kalambury. Nietypowe hasła przedstawiane tylko i wyłącznie przy pomocy gestów nie były łatwym zadaniem.  Słuchając i bawiąc się przy wybranych utworach muzycznych, ulubionych zespołów i wokalistów, miło spędziliśmy czas. W chwilach odpoczynku, popijaliśmy wspólnie kawę i zajadaliśmy pysze jagodzianki.

Wyjazd, który odbył się w drugiej turze, różnił się nieco od pierwszego wyjazdu. Obfitował w ekscytujące przygody m.in. fotograficzne. Każdy z nas miał okazję być tym, kim chciał. Opieka była fantastyczna, a muzyka folkowa przeniosła nas w odległe krańce Ziemi. Spędzając czas na świeżym powietrzu, poczucie relaksu dopełniał kontakt z naturą.

To był piękny dni, pełen pozytywnej energii, emocji i radości. Dziękujemy serdecznie Pani Marii za udostępnienie wiaty a także bardzo miłe przejęcie.

                                                            

                                                                                                            

(N.W)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz