Zamknij

Nowoczesne i bezpieczne miejsce dla biznesu

20:08, 10.09.2020 | N.W
Skomentuj
REKLAMA

Nowoczesne i bezpieczne miejsce dla biznesu

 

Ewolucja, rozwój, zmiana… dotyczą wszystkich dziedzin życia. W gospodarce wolnorynkowej są nieodzownym elementem sukcesu w każdej branży. Czas pandemii wymusił
i przyspieszył wiele zmian w otaczającym nas świecie i w sposobie prowadzenia wielu działalności.

 

Materiał sponsorowany

 

Powoli wracamy do normalnego trybu życia, jednakże nic nie będzie już takie samo jak przed pandemią COVID-19. Wielu ekspertów wróży koniec klasycznych galerii handlowych i biurowych w formie jaką znamy od dziesięcioleci. Znaczna część firm przenosi swoją ofertę do Internetu lub do mniejszych niezależnych lokali.

 

Zauważono także, że olbrzymie biurowce z dziesiątkami lub setkami pracującymi w nich ludzi niosą za sobą duże zagrożenie epidemiologiczne. Kwarantanna może doprowadzić do olbrzymich problemów duże korporacje a mniejsze firmy mogą jej po prostu nie przetrwać. Praca zdalna mimo początkowego pozytywnego odbioru ma także swoje liczne wady. Trudno wówczas jednoznacznie określić godziny pracy zarówno z punktu widzenia pracownika jak i pracodawcy. Niezwykle trudno pogodzić także, codzienne życie rodzinne z efektywną pracą. Z drugiej strony trudno mówić o enklawie domowej, „będąc cały czas w pracy”. Dlatego coraz więcej firm, osób samo zatrudnionych oraz prowadzących mikro firmy poszukuje małej przestrzeni biurowej, gdzie mogą swobodnie ustalić w jakich godzinach pracują i zdecydowanie rozdzielić miejsce pracy i dom.

 

Rozwiązaniem tych wszystkich problemów jest kameralny budynek biurowy, z kilkunastoma małymi biurami, zlokalizowany w centrum gminy. Gdzie bez problemu dotrzeć możemy samochodem, rowerem lub nawet pieszo. MM Centrum to nowoczesny budynek mieszący się na pograniczu Dąbrówki, Palędzia i Dopiewca. Na skrzyżowaniu nowego odcinka ul. Kolejowej
i ul. Żurawinowej, z oczywistym łatwym dojazdem ze strony Poznania i dróg S11 i A2.

 

MM Centrum oferuje biura na piętrze budynku o powierzchniach od 14 do 45 m2. Najemcy mają dostęp do wspólnej części sanitarnej jak i urokliwej kuchnio-jadalni. Na piętrze znajduje się też średniej wielkości sala konferencyjna, na której przeprowadzać można narady, zebrania, rozmowy biznesowe w większym gronie a także  szkolenia do 30 osób.

 

Część parterowa budynku to niezależne lokale usługowe. Mieści się tu ekskluzywny gabinet kosmetyczny oraz gabinet fizjoterapeutyczny. W najbliższych tygodniach otwarty zostanie także sklep delikatesowy. W budynku znajdują się także pomieszczenia magazynowo – garażowe
o powierzchniach od 16 do 32 m2.

 

Całość stanowi elegancki i kameralny kompleks biurowo-usługowy. Jakość użytych materiałów wykończeniowych i styl budynku na pewno doda prestiżu każdej działalność, wzmacniając jednocześnie zaufanie klientów. Chcemy aby nasz budynek zapewniał nie tylko przestrzeń do pracy ale by był także wizytówką naszych Najemców i spełniał ich wysokie wymagania estetyczne i najwyższe standardy bezpieczeństwa.

 

Zatem jeśli poszukujesz miejsca na nowy biznes, potrzebujesz przestrzeni do rozwoju, chcesz oddzielić rozdzielić dom od miejsca pracy. Jeśli szukasz komfortu, prestiżu i bezpieczeństwa to wszystko to oferuje Centrum Biznesowo - Usługowe MM.

 

Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do kontaktu:

62-070 Palędzie, ul. Żurawinowa 10

tel. 517637587

mail: biuro@mmcentrum.pl

www.mmcentrum.pl

https://www.facebook.com/MMCentrum/

(N.W)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

0%