Zamknij

Co z iluminacjami na święta w Gminie Dopiewo ?

20:21, 02.12.2020 | N.W
Skomentuj
REKLAMA

Nie ma wątpliwości, że tegoroczne święta Bożego Narodzenia będą zdecydowanie odbiegały od tych, do jakich zdążyliśmy się przyzwyczaić.

Ograniczenia spotkań, konieczność zachowania reżimu sanitarnego, brak świątecznych atrakcji, w tym jarmarków czy spotkań z Gwiazdorem to tylko część tego, co wpłynie na atmosferę świąt.

By nie pozbawiać ulic resztek świątecznej aury, podjęta została decyzja, aby nie rezygnować w tym roku z iluminacji ulicznej na terenie Gminy Dopiewo. Ozdoby zostaną zamontowane tak jak co roku, na słupach oświetleniowych wzdłuż głównych ulic Dąbrowy, Dopiewa, Dopiewca, Konarzewa, Paledzia (po raz pierwszy), Skórzewa i Trzcielina.Iluminacje to nie wszystko.

W tym roku - z racji pandemii - nie odbędzie się Wielkie Ubieranie Choinki oraz przyciągający co roku rzeszę entuzjastów Świąt Bożego Narodzenia - Jarmark Świąteczny.

Specjalnie dla Was Gwiazdor wraz ze swoimi pomocnikami: śnieżynkami i elfami z GBPICK zaangażują się w przystrojenie żywej choinki. W niedzielę 6 grudnia na rogu ul. Łąkowej i Wyzwolenia w Dopiewie zabłyśnie tradycyjne drzewko, przypominające nam, że święta są tuż za rogiem.

 

Źródło : Gmina Dopiewo

(N.W)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz