Zamknij
REKLAMA

Razem tworzymy społeczność, w której dobrze się żyje.

20:18, 18.04.2021 | N.W
Skomentuj
REKLAMA

Razem tworzymy społeczność, w której dobrze się żyje.
os. Dąbrówka – Leśna Polana w Dopiewcu.

 

Nowoczesne domy i mieszkania, które zmieniły życie dziesiątek rodzin. Ponad 15 lat owocnej współpracy z mieszkańcami, poznawanie ich potrzeb oraz oczekiwań. Inwestowanie w przestrzeń publiczną, infrastrukturę oraz ekologiczne rozwiązania. Osiedle Dąbrówka - Leśna Polana to nie tylko mieszkania. To lokalna społeczność.

 

Materiał Partnera

Deweloper i znacznie więcej

Często można spotkać się z opinią, że deweloperzy realizując swoje projekty, zabierają przestrzeń społeczną i nie dbają o interesy swoich klientów, a priorytetem jest dla nich sprzedaż jak największej liczby mieszkań. Deweloper Linea tworzący od lat osiedla w naszej gminie, od początków swojej działalności konsekwentnie podważa ten stereotyp. Siłą jest współpraca z mieszkańcami oraz z gminą. Projektując nowe osiedla bierze pełną odpowiedzialność za to, aby zapewnić ich mieszkańcom dostęp do szerokiego pakietu usług oraz rozbudowaną infrastrukturę. Wszystko to przekłada się na zadowolenie klientów oraz wysoki komfort życia, jakim cieszą się mieszkańcy osiedla Dąbrówka - Leśna Polana.

Co stworzyliśmy?

Budowa domów i mieszkań to dopiero początek. Planowanie osiedla ma na celu stworzenie komfortowej przestrzeni do życia z wszelkimi udogodnieniami na wyciągnięcie ręki. Tę misję doskonale odzwierciedla hasło „siła miastotwórcza”. Deweloper dokłada starań aby tworzyć przestrzeń publiczną, w której mieszkańcy mogą spędzać wolny czas. Place zabaw, strefa street workout, osiedlowy sklep, kawiarnia, a wkrótce również warzywniak. Wszystko po to, by mieszkańcom żyło się po prostu lepiej. Na osiedlu Dąbrówka – Leśna Polana od 2019 roku funkcjonuje przedszkole, które ostatnio zostało rozbudowane o oddział żłobkowy stworzony z myślą o najmłodszych mieszkańcach. Dla właścicieli mieszkań na 1 i 2 piętrze przygotowana została nowa oferta – eko-grządki, na których będzie można uprawiać własną ekologiczną żywność.

Linea dba również o rozwój infrastruktury. Na obszarach inwestycji buduje drogi, chodniki, parkingi, oświetlenie ulic i urządzenia podziemne. Realizuje również dodatkowe projekty i angażuje się w inwestycje gminne; budowa drogi gminnej na ul. Leśnej w Palędziu, budowa gminnej kanalizacji sanitarno-tłocznej, współpraca przy budowie zbiorników retencyjnych SUW Joanka - to tylko część realizacji, które mamy już na koncie współpracy.

Warto dodać, że budynki kilku szkół i przedszkoli na terenie naszej gminy są zrealizowane według projektów firmy Linea, które zostały przekazane gminie nieodpłatnie.

Działania związane z powstawaniem osiedli to nie tylko budowa domów oraz dróg. To również tworzenie społeczności, przestrzeni wspólnej i praca nad terenami zielonymi. Na terenie obu osiedli dewelopera zasadzonych zostało już ponad 3500 drzew!

Tkwi w nas ogromna siła miastotwórcza, a to co realizujemy wkładamy całe serce i zaangażowanie.

(N.W)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

0%