Zamknij
REKLAMA

Niewierni małżonkowie w gminie Dopiewo

21:56, 27.06.2020 | N.W
Skomentuj

Niewierni małżonkowie oraz inne zlecenia

w gminie Dopiewo – detektyw Trelka”

Zdradzający małżonkowie powinni mieć się na baczności! Być może przyjął na nich zlecenie detektyw Trelka, który coraz częściej w naszej gminie ściga ludzi podejrzanych o moralne łamanie prawa.

Dobry detektyw cechuje się doświadczeniem, skutecznością i wiedzą. Zawód prywatnego detektywa staje się coraz bardziej popularny ponieważ popyt na tego rodzaju usługi znacząco wzrasta. Na rynku pojawia się wiele nowych biur, które zajmują się świadczeniem usług detektywistycznych, jednak  jakość tych usług może rozczarować usługodawcę. Przy wyborze prywatnego detektywa powinniśmy kierować się przede wszystkim jego doświadczeniem zawodowym, a nie jedynie okazyjną ceną. Okazji nie ma, są natomiast źle zrealizowane zlecenia.  Kiedy pojawia się w głowie potencjalnego klienta myśl o wynajęciu prywatnego detektywa  to znak , że coś się dzieje w związku. Narastają wątpliwości. Partner nagle zmienia zachowanie, tryb życia. Mężczyzna zaczyna dbać o siebie, czyści buty, prasuje koszule, pozostaje dłużej w pracy,  pojawiają się delegacje, na które wcześniej nie jeździł oraz firmowe wyjścia, wypłaca dużo pieniędzy w bankomacie. Staje się czujny, usuwa smsy i chowa telefon. Kobieta natomiast wychodzi porozmawiać przez telefon, zabiera ze sobą komórkę do łazienki,  bez przerwy spędza czas pogrążona w internecie z laptopem na kolanach. Starą bieliznę zamienia na nową koronkową   i zaczyna zakładać dopasowane sukienki.

Po przyjęciu zlecenia zaczyna się praca operacyjna, obserwacja, filmowanie, fotografowanie. Czasem klienci decydują się użyć urządzeń elektronicznych, wmontowanego do auta GPS, urządzenia podsłuchowego.

„mogę klientom tylko doradzić rodzaj wypożyczanego sprzętu, zainstalować muszą już sami”– mówi detektyw Trelka”

Najczęściej dokumentacja zdrady to fotografie jakby się mogło zdawać, nie ze scen intymnych, ale z flirtu.  Spacerująca para trzymająca się za ręce czy wspólne obiady w restauracjach. Praca detektywa to nie tylko obserwacja niewiernych kochanków, ale również zlecenia dotyczące kradzieży mienia. Fala włamań i kradzieży jaka ma miejsce w powiecie Poznańskim wzrasta nieustannie. W ubiegłym roku włamań w Wielkopolsce było o 20% więcej niż w latach poprzednich.  Włamania są ekspresowe trwają przeważnie pięć minut. Włamywacze kradną biżuterie, pieniądze. Coraz więcej zamożnych osób wynajmuje Biuro Detektywistyczne Trelka  do kontrobserwacji tj. sprawdzania czy są obserwowani.

„Bandyci zawsze zanim okradną dom, sprawdzają, obserwują jego mieszkańców. Bardzo często wybierają na cele bogatych biznesmenów, którym nie tylko mogą okraść dom, ale również porwać mieszkańca czy wymusić podpisanie ważnych dokumentów. W zeszłym roku takich zleceń pojawiło się więcej, niż w poprzednich latach, niestety wraca fala włamań, wymuszeń, porwań, dlatego warto wynająć nas do kontrobserwacji gdy widzimy dziwne zachowania dookoła nas” – mowi detektyw Trelka.

www.detektywtrelka.pl

tel. 500-509-007

(Materiał Partnera)
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarz (2)

Mariola Mariola

3 2

Polecam Detektywa Trelka! 09:26, 07.07.2020

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

JasnowidzJasnowidz

0 0

Rutkowski 2....😂😂😂😂😂 21:42, 26.10.2020

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

0%