Zamknij

Młodziczki Bukowsko-Dopiewskiego KPR Wice-Mistrzyniami Polski

17:17, 12.09.2021 | N.W
Skomentuj
REKLAMA

W dniach 4-5.09.2021 zawodniczki BD KPR rywalizowały w finale Mistrzostw Polski w Piłce Ręcznej Plażowej w Kątach Wrocławskich.

Turniej podzielony był na dwie grupy po 4 drużyny, nasze zawodniczki trafiły do grupy B, w której znalazły się :

>MSPR Junak Włocławek

>AZS AWF Warszawa

>UKS Pawonków

 

Grupę A zasiliły zespoły:

>UKS GOKiS Kąty Wrocławskie

>MKS Brodnica

>MUKS Skałka-Śląsk Świętochłowice

>Handball 28 Wrocław

Materiał: Katarzyna Wechman

W fazie grupowej po przegranym spotkaniu z MSPR Junak Włocławek w shout outach (6:7) zespół wyszedł z drugiej pozycji i w półfinale zmierzył się z MKS Brodnicą. W meczu półfinałowym dziewczyny zachowały zimną krew i zwyciężyły z Brodniczankami 2:1 w setach.

W finale podejmowany był zespół MUKS Skałka-Śląsk Świętochłowice. O tytule Mistrza Polski decydowały shout outy, ponieważ mecz w regulaminowym czasie gry zakończył się remisem 1:1 w setach. Ostatecznie to zespół ze śląska okazał się być lepszym tego dnia i z jednym celnym trafieniem więcej zdobył tytuł Mistrza Polski. Uznając wyższość MUKS Skałka-Śląsk Świętochłowice nasz zespół zajął 2 miejsce w Mistrzostwach Polski w Piłce Ręcznej Plażowej.

Pogoda była iście plażowa, w bardzo dobrych nastrojach w promieniach słońca  zawodniczki wraz z trenerami: Jarosławem Sznycerem i Pawłem Wolnym z uśmiechem na twarzy odebrali srebrne medale.

To piękne wydarzenie ubarwili wierni kibice, którzy licznie przybyli do Kątów Wrocławskich, by wspierać drużynę. Nie można było sobie wymarzyć lepszego zakończenia sezonu 2020/2021.

Niech to będzie dobry wstęp do spotkań halowych.

(N.W)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

0%