Zamknij
11:10, 26.07.2024
Miło nam poinformować, że Agnieszka Kiełczewska (POL 115) zajęła I miejsce w Klasie Europa Open i Europa Kobiet w regatach Bałtycki Puchar Klas.
09:12, 11.07.2024
Za nami pierwsza edycja tegorocznego cyklu na „Owocowej plaży” w Zborowie i od razu wiele słońca, zabawy i zadowolenia.
10:26, 01.07.2024
Jeśli jeszcze nie próbowaliście jogi, koniecznie spróbujcie. W to lato można potrenować w plenerze, nawet bezpłatnie.
09:37, 25.06.2024
Szczypiornistki z Bukowsko Dopiewskiego Klubu Piłki Ręcznej niedawno zakończyły sezon halowy, a już zaczęły rozgrywki piłki ręcznej plażowej. I to od razu z medalem!
09:43, 20.06.2024
W ramach rozgrywek ligi wojewódzkiej Młodzik D1, młodzi zawodnicy Canarinhos Skórzewo z rocznika 2011 mieli przyjemność gościć w Skórzewie Ekstraklasową Akademię – Lecha Poznań.
09:22, 20.06.2024
W najbliższą sobotę w ramach „Śniadania na trawie” w parku w Dąbrówce, na pobliskim pumptrucku odbędą się rowerowe zawody dla dzieci.
09:26, 17.06.2024
23 czerwca na „Owocowej Plaży” w Zborowie rozegrane zostaną zawody z zakresu sportowego ratownictwa wodnego dla dzieci i młodzieży pod nazwą Garmin Rescue Heroes Mistrzostwa Polski  Kids & Youth 2024.
13:26, 06.06.2024
Trudny, nieprzewidywalny oraz obarczony kontuzjami – takimi słowami w skrócie można by opisać zakończony niedawno sezon piłki ręcznej dla drużyn Bukowsko Dopiewskiego Klubu Piłki Ręcznej.
09:51, 30.05.2024
W ubiegły weekend (25-26.06), odbyły się w Poznaniu XIII Mistrzostwa Polski Osób z Niepełnosprawnościami w Judo. Na podium stanęło aż troje zawodników z naszej gminy!
13:02, 29.05.2024
Powiat poznański, tak jak i w ubiegłych latach, przyznał nagrody dla najlepszych sportowców, trenerów oraz drużyn w regionie. W gronie wyróżnionych najwięcej było kajakarzy, kolarzy oraz przedstawicieli sportów walki. Najlepszą drużyną w kategorii juniorka młodsza zostały szczypiornistki z Bukowsko-Dopiewskiego Klub Piłki Ręcznej.
12:00, 29.05.2024
Podczas Mistrzostw Polski w Bytomiu solistka i instruktorka Emilia Kisielewska zdobyła 1 miejsce i tytuł Mistrzyni Polski w kategorii buława seniorki starsze.
10:52, 29.05.2024
Jak co roku w ostatnią niedzielę maja, odbył się Bieg i Marsz Nordic Walking o Koronę Księżnej Dąbrówki.
10:40, 28.05.2024
Agnieszka Kiełczewska (POL 115) zajęła I miejsce w Klasie Europa kobiet w zawodach Pucharu Polskiego Związku Żeglarskiego w Krynicy Morskiej.
10:09, 28.05.2024
Hania Augustyniak z Dąbrówki zdobyła złoty medal amatorskich mistrzostw świata ADCC Amateur World Championship*, które odbyły się w miniony weekend (25-26.05) w Warszawie.
18:38, 27.05.2024
Oliwia Muzsik mieszkanka Dąbrówki oraz uczennica poznańskiego Liceum Da Vinci - została Mistrzynią Polski w Taekwondo Olimpijskim w kat. wagowej -52 kg, które odbywały się w ubiegły weekend (24-25.05) w Kórniku.