Zamknij
REKLAMA

Bukowsko-Dopiewski KPR > Juniorka Młodsza – ku czci 11 listopada!

15:50, 21.11.2021 | .
Skomentuj
REKLAMA

W dniach 6-7.11.2021 drużyna Jarosława Sznycera  gościła na turnieju w Gdańsku „Łączy nas Niepodległa” – turniej był zorganizowany by uczcić Święto Niepodległości.

Zawodniczki Bukowsko-Dopiewskiego Klubu Piłki Ręcznej roczników 2006/2007 rywalizowały z dziewczętami starszego rocznika 2005. W zawodach rywalizowało 8 drużyn z całej Polski.

Nasz zespół po bardzo dobrych 3 meczach w fazie grupowej, gdzie pokonał kolejno:

UKS „Lider” Sławno > 16:8

EKOSERWIS Damy Radę Inowrocław > 21:1

Starogard Gdański > 21:16

zameldował się  w półfinale, w którym podejmował AZS AWF Warszawę. Spotkanie wyrównane, bardzo wymagające , ale podopieczne trenera Jarosława Sznycera wyszły z niego obronna ręką wygrywając 18:15.

W finale stanęły naprzeciw siebie dwie, niepokonane drużyny w turnieju > Bukowsko-Dopiewski KPR i UKS Szczypiorniak Gdańsk.

Finał pełen emocji 💪💪💪 Pierwsza połowa zakończona wynikiem 7:8 dla gdańszczanek. Druga część to przewaga naszych rywalek. Ostatecznie to one zajmują 1 miejsce w turnieju. BDKPR staje na II stopniu podium. Cieszy fakt, że jako zespół młodszy potrafiliśmy podjąć walkę i iść ramie w ramie z najlepszymi. Dziewczyny bez wątpienia zostawiły serce na parkiecie. Z Gdańska wróciliśmy z dobrymi nastrojami i poczuciem, że warto robić to co się kocha i daje tyle radości młodym ludziom.

Materiał: Katarzyna Wechman

(.)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
0%