Zamknij

11-12 czerwca spotkajmy się w Lusowie!

20:57, 04.04.2022 . Aktualizacja: 20:59, 04.04.2022
Skomentuj

11-12 czerwca spotkajmy się w Lusowie!

Wielkimi krokami zbliża się sezon triathlonowy. Już 11 czerwca 2022 w Lusowie odbędzie się Triathlon Lwa na dystansach 1/8 i 1/4. Dzień później – 12 czerwca 2022 – będzie okazja do spróbowania sił w drugiej edycji Swimrun Lwa. Do środy, 6 kwietnia można skorzystać z niższej opłaty startowej. Zapisy trwają na www.triathlonlwa.pl.

Triathlon Lwa dla każdego

Tegoroczna, ósma już edycja Triathlonu Lwa, to rywalizacja na dwóch dystansach. Zawodnicy mają do wyboru : dystans 1/8 (475 m pływania, 22,5  km jazdy na rowerze i 5,2 km biegu) lub dystans 1/4 (950 m pływania, 45 km jazdy na rowerze i 10,5 km biegu).

- Wracamy na normalne tory. Po zeszłorocznych „pandemicznych” zawodach do Lusowa wraca Triathlon w pełnej krasie. Liczymy, że zawody ponownie przyciągną zawodników z całej Polski oraz zachęcą debiutantów do spróbowania sił w triathlonie – mówi Piotr Książkiewicz organizator Triathlonu Lwa – Triathlon Lwa to zawody dla każdego, w każdym wieku i na każdym poziomie.

 

Swimrun Lwa – blisko natury

 

Po zeszłorocznym sukcesie, organizatorzy postanowili ponownie zorganizować Swimrun Lwa, czyli przełajowe bieganie połączone z pływaniem w Jeziorze Lusowskim na łącznym dystansie niespełna 10 km.


 - Zawodnicy będą przeplatać bieg z pływaniem, wielokrotnie zmieniając dyscyplinę podczas trwania zawodów. To cały czas nowa formuła w Polsce, która szybko się rozwija. Nasz dystans idealny jest dla wytrawnych zawodników, jak i debiutantów, którzy chcą świetnie się bawić – podkreśla Piotr Myślak, jeden z organizatorów Swimrun Lwa. – Zachęcam wszystkich triathlonistów, którzy będą z nami w sobotę do spróbowania swoich sił również w niedzielę!

Zapisy trwają

Rejestracja do Triathlonu Lwa oraz Swimrun Lwa trwa. Szczegóły są dostępne na www.triathlonlwa.pl. Triathlon Lwa jest organizowany we współpracy z Polskim Związkiem Triathlonu.

 

 

(.)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarz(0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

0%