Zamknij

Udana inauguracja rocznika 2006

20:25, 10.09.2020 N.W Aktualizacja: 20:25, 10.09.2020
Skomentuj

6 września meczem wyjazdowym z Polonią Środa Wielkopolska zespół rocznika 2006 rozpoczął rozgrywki sezonu 2020/2021. Mecz ten rozgrywał się w ramach trzeciej kolejki spotkań. Mecze z dwóch pierwszych kolejek zostały z różnych przyczyn przełożone na późniejsze terminy. Najprawdopodobniej z tego powodu było widać u zawodników Canarinhos duży głód grania.

W pierwszych 20 minutach podopieczni trenera Huchwajdy osiągnęli ogromną przewagę, praktycznie nie schodząc z połowy przeciwnika. Efektem tego były dwie zdobyte bramki. Dodać należy, że powinno być ich jeszcze raz tyle. Niestety sprawdziło się stare piłkarskie porzekadło, że niewykorzystane sytuacje się mszczą. Gospodarze w 25 minucie zdobyli bramkę kontaktową i mecz się wyrównał. Taka sytuacja miała miejsce już do końca I połowy. Na szczęście dla gości od początku II połowy  znowu inicjatywa należała do młodych piłkarzy ze Skórzewa. W 45 i 55 minucie zdobyli dwie kolejne bramki i praktycznie do końca meczu kontrolowali przebieg wydarzeń na boisku, stwarzając dużo sytuacji bramkowych, niestety  niewykorzystanych.

Cieszy gra i 3 punkty, martwi niestety bardzo duża nieskuteczność. Okazja do jej poprawy nadarzy się już 12.09 o godz. 11:00, kiedy to w roli gospodarza gracze Canarinhos podejmą Obrę Kościan.

Polonia Środa Wielkopolska – KS Canarinhos Skórzewo   1:4 (1:2)

autor :Zbyszko Huchwajda & Angel