Zamknij

Akademia Piłkarska Wilki

20:14, 27.09.2020 | N.W
Skomentuj
REKLAMA

Za dwadzieścia lat bardziej będziesz żałował tego czego nie zrobiłeś, niż tego co zrobiłeś. Więc odwiąż liny, opuść bezpieczną przystań. Złap w żagle pomyślne wiatry. Podróżuj. Śnij. Odkrywaj. Takie oto słowa Marka Twaina towarzyszom wszystkim wspólnym wyjazdom wilków z Akademii Pilkarskiej Dąbrowka.

Celem każdej podróży nie jest miejsce do którego zmierzamy, sukces bądź porażka z jaką przychodzi nam się czasem również zmierzyć, a nowa szeroka perspektywa dzięki której patrzymy później inaczej na świat.“

Wracamy z Rewala z bagażem nowych doświadczeń, przeżyć i emocji. Silni, zmotywowani, gotowi do pracy nad samym sobą, nad lepszą wersją siebie w klubie, domu i szkole. Jesteśmy dumni ze nasza wyjątkowa oryginalna klubowa wizja(model) rozwoju sportu dzieci i młodzieży coraz bardziej zaczyna być widoczna, przynosi skutek, a fakt, że na początku września zamknęliśmy nabory tylko świadczy o tym ze idziemy w dobrym kierunku razem z naszymi podopiecznymi w zgodzie z ich rozwojem fizycznych i mentalnym.

Za niespodzianki podczas Turnieju BAŁTYK CUP dziękujemy naszym wszystkim kibicom RODZICOM również za wsparcie i odpowiednie kibicowanie, za obecność podczas meczów i czasu wolnego, aktywnego.

Z wielkim utęsknieniem czekamy na kolejne wspólne wyjazdu podczas ferii zimowych, turniejów kilkudniowych czy letnich i zimowych przygód sportowych na obozach.

www.ap-wilki.pl

PASJAZABAWAROZWÓJ

(N.W)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

0%