Zamknij

Klub Karate Empi

20:43, 01.07.2020 | N.W
Skomentuj
REKLAMA

Klub Karate EMPI funkcjonuje nieprzerwanie na terenie gminy Dopiewo od 1 grudnia 2004 roku, a jego założycielem i prezesem jest Krzysztof Chmielnik.

Głównym zadaniem działalności jednostki było zawsze szkolenie dzieci i młodzieży. Zajęcia są aktualnie prowadzone w Skórzewie i Dąbrówce oraz Przedszkolach znajdujących się na terenie gminy. Dla dzieci i młodzieży szkolnej funkcjonuje aktualnie 5 grup treningowych 2 w Dąbrówce (SP ul. Malinowa) i 3 w Skórzewie (SP nr 1 ul. Poznańska) oraz 2 grupy treningowe dla osób Dorosłych w Skórzewie (SP nr 2 ul. Kozierowskiego).

Zajęcia prowadzi dwóch wykwalifikowanych instruktorów mających za sobą wiele lat treningów i startów na zawodach sportowych. 

Krzysztof Chmielnik - trener karate klasy II, licencjonowany trener, egzaminator i sędzia OKKF, nauczyciel mianowany, wychowawca kolonijny, kierownik kolonii. Stopień mistrzowski V DAN. Staż trenerski 20 lat Prezes Klubu.

Grzegorz Michalik - mgr wychowania fizycznego o specjalizacji nauczycielskiej, specjalizacji dodatkowej gimnastyka korekcyjna, specjalizacji organizacja i zarządzanie sportem, instruktor sportu o specjalności karate, wychowawca kolonijny, kierownik kolonii, nauczyciel kontraktowy, licencjonowany trener, egzaminator Polskiej Unii Karate, stopień mistrzowski III DAN. Staż trenerski 10 lat Wiceprezes ds szkoleniowych.

Corocznie Klub jest organizatorem wypoczynku dzieci i młodzieży podczas wakacji letnich. Członkowie klubu oprócz treningów regularnie biorą udział w rywalizacji sportowej oraz w seminariach szkoleniowych. Od 4 lat klub jest organizatorem Ogólnopolskiego Turnieju Karate HAYASHI CUP, który na hali OSIR w Dopiewie gromadzi około 300 zawodników w ponad 20 klubów.

Wszelkie informacje o osiągnięciach są umieszczane na bieżąco na Naszym klubowym Facebook'u Klub Karate EMPI oraz na stronie internetowej www.empi.pl

Działania Klubu wspierały jednostki samorządowe gminy Dopiewo

(N.W)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz