Zamknij

Cross Duathlon 2023 już w sobotę – jakie utrudnienia w ruchu?

08:59, 25.10.2023 . Aktualizacja: 08:59, 25.10.2023
Skomentuj Cross Duathlon 2023 już w sobotę  Cross Duathlon 2023 już w sobotę 

Jak zwykle, także w tym roku uczestników Cross Duathlonu Żarnowiec czekać będzie ok. 3 km biegu + ok. 16 km jazdy na rowerze + ok. 4,5 km kolejnego biegu po malowniczej trasie, prowadzącej przez największe przewyższenia w okolicy Żarnowca i przebiegającej przez teren 3 sąsiadujących ze sobą gmin. Zero asfaltu - tylko drogi polne, leśne ścieżki i dukty dają naprawdę dużo satysfakcji, zwłaszcza z jazdy na rowerze,. Dzięki temu nasza gminna impreza przyciąga zawodników z całego kraju.

Trasy w porównaniu do tych z poprzednich lat raczej pozostaną te same, ale oczywiście mogą się wkraść jakieś kosmetyczne zmiany. Wszystko po to, aby uczestników tej imprezy zmęczyć jeszcze bardziej i by na mecie czuli oni jeszcze więcej satysfakcji z jej ukończenia! Wyniki i galeria zdjęć z ostatniej 6 edycji dostępne są na stronie zawodów.

Ale jak to zwykle bywa z dużymi zawodami sportowymi, okoliczni mieszkańcy musza liczyć się z pewnymi utrudnieniami. List do mieszkańców w tej sprawie wystosował Dyrektor GOSiR Marcin Napierała.

Szczegóły trasy, parkingów i utrudnień na grafikach poniżej.

Jednocześnie prosimy i wyrozumiałość oraz kibicowanie zawodnikom!

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarz(0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

0%