Zamknij

Wraca Kino na leżakach

14:03, 27.07.2020 N.W Aktualizacja: 14:03, 27.07.2020
Skomentuj

7 sierpnia ponownie zapraszamy na Kino na leżakach!

Tym razem do DĄBRÓWKI! O godz. 21.30 w parku rekreacyjno-sportowym przy ul. Komornickiej wyświetlimy przepiękny film familijny "Chłopiec z Burzy" (Storm Boy).

Film opowiada o kilkuletnim Michael'u, który mieszka z tatą w małej chatce nad brzegiem oceanu. Pewnego dnia podczas zabawy na plaży znajduje trzy osierocone ma­lutkie pelikany. Tak zaczyna się niezwykle wzruszająca, pełna humoru i przygód opowieść o przyjaźni chłopca z jednym z pelikanów, zwanym Panem Percivalem.

Historia o tym, jak wiele potrafią sobie dać i jak wiele mogą się od siebie nauczyć. Mozolna nauka latania, walka z kłusownikami polującymi na nadmorskie ptaki i niekończące się wspólne wygłupy, zacieśniają niezwykłą więź między Michaelem a zwierzęciem. W końcu jednak przychodzi moment, gdy pelikan dorasta, a chłopiec musi opuścić domek na plaży.

Czy ich przyjaźń jest w stanie przetrwać? Po wielu latach zamożny biznesmen Michael Kingsley (Geoffrey Rush) powraca w rodzinne strony, by opowiedzieć swojej ukochanej wnuczce o niezwykłym przyjacielu z dzieciństwa.

Stojąc u progu życiowych podsumowań rozumie, że to nie rodzinna fortuna, ale ta niezwykła opowieść jest czymś najcenniejszym, co może przekazać Madeline.

WSTĘP WOLNY!

Zapraszamy serdecznie

(N.W)
 

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarz(1)

BoyBoy

1 0

Kto się wybiera?? 13:56, 04.08.2020

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

0%