Zamknij

10 najciekawszych aukcji WOŚP Dopiewo

Agnieszka Wilczyńska Agnieszka Wilczyńska 10:37, 23.01.2024 . Aktualizacja: 10:48, 23.01.2024
Skomentuj WOŚP 2024 WOŚP 2024

Już w najbliższą niedzielę odbędzie się 32 Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Jej nieodłączną częścią jest radość, bezinteresowny wolontariat, ale i aukcje. Nasz sztab w tym roku także przygotował kilka ciekawych propozycji. Oto mój, sybiektywny wybór:

 

1. ZŁOTE SERDUSZKO & ZŁOTA KARTA – LICYTACJA

Licytacja odbędzie się 28.01 o godzinie 19.30

Warunkiem wzięcia udziału będzie podanie danych wraz z numerem telefonu.
Sztab utworzy oddzielną grupę w komunikatorze WhatsAPP dla licytacji złotej karty i osobno dla złotego serduszka.
Licytujący, który wygra Złote Serduszko w licytacji w dniu Finału, musi wykonać przelew na eSkarbonkę Sztabu. Tytuł przelewu: „Złote Serduszko nr X*/Złota Karta nr X -  32. Finał WOŚP - Sztab X”.
Utworzono formularz do rejestracji osób chętnych wziąć udział w licytacji złotego serduszka lub złotej karty przyznanych przez fundację WOŚP dla naszego sztabu nr 5210

 

2. JEDNODNIOWY WÓJT GMINY DOPIEWO (TYLKO DLA MIESZKAŃCÓW GM. DOPIEWO)

Licytacja na allegro.

Link
Zwycięzca lub zwyciężczyni licytacji po uzgodnieniu dogodnego terminu będzie się mógł poczuć przez jeden dzień włodarzem przy ul. Leśnej 1c w Dopiewie.
W kalendarzu znajdą się między innymi spotkanie i rozmowa z Wójtem Gminy, objazd terenu i niektórych podległych instytucji czy wywiad dla „Czasu Dopiewa”, w którym jednodniowy wójt podzieli się swoimi wrażeniami z czytelnikami.

 

3. PLAKIETKA MON Z EMBLEMATAMI SIŁ ZBROJNYCH RP

Aukcja na allegro

Link

Okazja dla kolekcjonerów militariów oraz miłośników Wojska Polskiego.
Plakietka ofiarowana przez Ministerstwa Obrony Narodowej Pan Władysława Kosiniaka - Kamysza z emblematami wszystkich Sił Zbrojnych Rzeczypospolitej Polskiej.

4. KONCERT ORKIESTRY DĘTEJ GMINY DOPIEWO

Aukcja na allegro

Link

Orkiestra Dęta Gminy Dopiewo powstała w 2013 r. Działa przy Urzędzie Gminy Dopiewo. Składa się głównie z muzyków amatorów w różnym wieku- mieszkańców Gminy Dopiewo.Jej kapelmistrzem jest Krzysztof Zaremba. Orkiestra koncertuje w Gminie Dopiewo i poza jej granicami, uświetniając występami liczne wydarzenia o charakterze rozrywkowym, oficjalnym, charytatywnym czy religijnym (m.in. Dni Gminy, festyny, Gminne Dożynki, Finały WOŚP, Boże Ciało, Koncerty Kolęd i inne). Ma na koncie kilkadziesiąt koncertów i udział w festiwalach orkiestr dętych w kraju i za granicą.
Wygrany licytacji będzie miał niepowtarzalną okazję skorzystać z usług Orkiestry Dętej Gminy Dopiewo.

 

5. VOUCHER NA PYSZNE, DOMOWE CIASTA KGW KOBIETY Z PASJĄ

Aukcja na allegro

Link

Przepyszna propozycja na licytację od KGW Kobiety Z Pasją w Dopiewie!
Można wybrać jedną z trzech propozycji: sernik, kruszaniec z owocami lub ciasto borówkowe.
Czas realizacji do końca czerwca 2024

 

6. UNIKATOWA KOSZULKA + MINI RĘKAWICE BOKSERSKIE Z AUTOGRAFEM JOANNY JĘDRZEJCZYK

Aukcja na allegro.

Link

Koszulka w rozmiarze L z autografem jednej z najwybitniejszych polskich zawodniczek MMA - Joanny Jędrzejczyk oraz mini rękawice bokserskie.

 

7. KRAWAT PREZYDENTA RP ALEKSANDRA KWAŚNIEWSKIEGO

Akcja na allegro.

Link

Krawat ten nie tylko był świadkiem wielu spotkań dyplomatycznych i oficjalnych ceremonii, ale teraz staje się symbolem solidarności i pomocy. Pan Prezydent zdecydował się przekazać ten przedmiot na rzecz Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, aby wesprzeć ich szczytną misję pomocy najbardziej potrzebującym.

To niezwykła okazja, by stać się posiadaczem jedynego w swoim rodzaju elementu historii polskiej polityki. Każda osoba uczestnicząca w licytacji nie tylko zdobędzie unikalny przedmiot, ale także włączy się w szlachetną inicjatywę pomocy charytatywnej.

8. VOUCHERY NA KAŻDĄ OKAZJĘ

Aukcje 28.01 w Palędziu
Godz. 14. 00 – 18.00

Podczas licytacji na scenie w Palędziu będzie licytowanych bardzo wiele voucherów podarowanych przez gminnych przedsiębiorców. Między innymi: na zajęcia fitness, pomoc prawną, usługi kosmetyczne, zajęcia dla dzieci, przejażdżki zabytkowymi samochodami, masaże, catering, usługi fryzjerskie, nordic walking i wiele, wiele innych.

 

9. TRENING Z ZESPOŁEM SENIOREK BUKOWSKO DOPIEWSKIEGO KLUBU PIŁKI RĘCZNEJ

Aukcja na allegro.

Link 

Jedyna i niepowtarzalna okazja do wzięcia udziału w profesjonalnym treningu zespołu seniorek z Bukowsko Dopiewskiego Klubu Piłki Ręcznej. Voucher upoważnia do skorzystania z oferty maksymalnie dwie osoby.

 

10. DUŻA TORBA WYKONANA NA SZYDEŁKU Z NAPISEM MOJE SKARBY

Licytacja 28.01 w Palędziu na scenie

To może nic wielkiego, ale torbę tą wykonałam osobiście ze sznurka, włożyłam w to sporo pracy i dobrej energii. Dziergałam ją z myślą, że komuś przyniesie radość. Z wielką radością przekazałam ją na WOŚP. Wierzę, że się komuś przyda :-) Licytujcie 

Bardzo Wam dziękuję i do zobaczenia w niedzielę na WOŚP 

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarz(0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

0%