Zamknij

Pedofil z Dopiewa skazany

21:17, 23.05.2023 . Aktualizacja: 21:19, 23.05.2023
Skomentuj

DOPIEWO: Spędzi w więzieniu 15 lat. To kara za zgwałcenie 6-letniego syna

Pod poznańskim Dopiewem mieszkał 6-letni chłopiec. Sytuacją rodziny zainteresowała się opieka społeczna, która zaniepokoiła się zachowaniem chłopca. Ten miał problem z kontrolowaniem potrzeb fizjologicznych, bywał agresywny. W międzyczasie jego rodzice się rozstali. Chłopiec poszedł do szkoły, gdzie próbował symulować stosunek z innym chłopcem. To zaniepokoiło dyrekcję. Powiadomiono policję. Nie znaleziono jednak podstaw świadczących o tym, że doszło do molestowania dziecka w domu.

Ponieważ matka miała problemy alkoholowe, umieszczono go w pogotowiu rodzinnym. Dopiero tam na jaw wyszło, jaką gehennę przeszło dziecko. Chłopiec opowiedział swoim opiekunom, że był gwałcony przez ojca i jego kolegów, którzy pokazywali mu też pornografię. Wojciech K., ojciec chłopca, a także dwóch jego kolegów, stanęli przed sądem. W 2019 roku skazano ich na więzienie. Ojca chłopca na 15 lat, a jego kolegów na 12 i 6 lat. Cała trójka ma zapłacić chłopcu 250 tysięcy złotych.

Doszło do apelacji. W przypadku Wojciecha K., ojca chłopca, dziś tj. w poniedziałek 22 maja zapadł wyrok w Sądzie Apelacyjnym. Utrzymano wyrok pierwszej instancji, a więc 15 lat więzienia.

Jak podaje poznan.naszemiasto.pl, także w poniedziałek Prawomocnie skazano też Marcina W. Ma do odbycia karę 12 lat więzienia. Sąd Apelacyjny zdecydował, by w przypadku drugiego kolegi ojca dziecka, Karola K., sprawa trafiła do ponownego rozpoznania. Najpierw go bowiem skazano na 6 lat więzienia, a następnie uniewinniono.

foto: Paweł F. Matysiak

 

źródło: https://www.facebook.com/ECPUPolska/?locale=pl_PL

(.)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarz(0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

0%