Zamknij

SANAH poleca się do adopcji

12:46, 03.10.2021 | N.W
Skomentuj
REKLAMA

Pod opiekę Fundacji Głosem Zwierząt trafiła niedawno Sanah - sympatyczna, około 8 letnia suczka w typie owczarka niemieckiego. Nie wiemy co prawda ile dokładnie wszystko trwało, ale ostatni okres w jej życiu to istne pasmo nieszczęść. Po śmierci swojego właściciela została rozdzielona z psem, z którym dotychczas żyła i oddana do tzw. adopcji... To, co ją spotkało było tragiczne i przerażające. W przeciwieństwie do swojego kolegi trafiła bardzo źle. Człowiek, który miał się nią zaopiekować znęcał się nad nią zamykając w piwnicy bez dostępu do jedzenia i wody. To trudne do wyobrażenia, ale tak właśnie było. Ufna i bardzo przyjazna sunia znalazła się w sytuacji praktycznie bez wyjścia, zdana w pełni na łaskę i niełaskę swojego oprawcy. Szczęśliwie dla niej o wszystkim dowiedział się przyjaciel zmarłego właściciela, który zabrał Sanah do siebie, gdzie przez krótki czas była bezpieczna i radosna w towarzystwie swojego psiego kolegi.

Niestety to nie koniec jej dramatu. Nowy opiekun zniknął z jej życia równie szybko, jak się w nim pojawił i Sanah znalazła się ponownie w trudnej sytuacji życiowej. Nie mając należytej opieki uciekała notorycznie z podwórka i szukała pomocy w miejscu, które znała najlepiej - wracała ciągle do domu swojego zmarłego właściciela... Niestety nie było tam już nikogo, kto mógłby jej pomóc. Rodzina zmarłego nie chciała lub nie mogła się nią zaopiekować i w ten sposób Sanah trafiła do schroniska, w którym będzie musiała poczekać na kogoś, kto da jej nowy, prawdziwy dom. Sanah mimo wszystko jest bardzo ufna i miła dla ludzi, szybko nawiązuje znajomości, na niczym jej tak bardzo nie zależy jak na uwadze i cieple ze strony człowieka. Ładnie chodzi na smyczy, na spacerach jest bardzo grzeczna, potrafi komunikować się z psami.

Zależy nam, aby znalazła w końcu prawdziwy dom, w którym będzie traktowana z szacunkiem i zostanie otoczona właściwą opieką, na którą od zawsze zasługuje. Nie zostanie wydana do życia tylko na dworze. Szukamy dla niej domu w okolicy cichej i spokojnej, przyjaznej psom, z łatwym dostępem do terenów zielonych, z których będzie mogła korzystać podczas codziennych spacerów. Błagamy o dom dla tej pięknej dziewczyny... Dość już wycierpiała.

 

Rasa: Pies

Płeć: Suczka

Wiek: ok. 8 lat

(N.W)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

0%