Zamknij

Jak zapobieć zdradzie w związku ?

20:52, 09.07.2020 | N.W
Skomentuj

Wskazówki, jak zapobiec zdradzie w związku

Niestety jedną z głównych przyczyn rozwodów jest niewierność. Przynajmniej jedna na dziesięć osób na świecie jest ofiarą zdrady przez swojego partnera. Nie ma niestety złotego środka na to, aby nie doświadczyć zdrady. Można jedynie starać się, aby zapobiec zdradzie- dbaj o swoje życie seksualne, spędzaj dużo czasu z partnerem, ale także daj mu trochę wolności gdy tego potrzebuje. Jednak nigdy nie trać czujności.

Ekscytujące życie seksualne

Małżeństwo musi uczynić seks priorytetem. Zbyt często w małżeństwie seks staje się rutyną. Kiedy mężczyzna lub kobieta zdradza małżonka, może to wynikać z dreszczyku czegoś nowego lub odmiennego w ich życiu seksualnym. Komunikacja jest bardzo ważna, aby wszystko było ekscytujące. Należy również zaangażować się w zapewnienie ekscytacji związanej ze sobą. Kluczem do osiągnięcia tego jest otwartość na swoje pragnienia i potrzeby oraz dołożenie wszelkich starań, aby zaspokoić również pragnienia partnera.

Spędzaj czas z partnerem

Nie tylko powinieneś spędzać czas razem, ale powinien to być czas, który jest tylko dla Was dwojga. Spędzanie czasu jako para pokazuje, że dbacie o siebie i lubicie być w swoim towarzystwie. Brak czasu spędzonego razem z małżonkiem pozwoli mu poczuć się zaniedbanym, a zaniedbanie jest jednym z powodów, dla których pary stają się niewierne.

Nie kontroluj często partnera

Badania wykazały, że gdy jeden z partnerów przy pomocy kontroli stara się zatrzymać małżonka ma to odwrotny skutek. Trzymanie partnera w pobliżu lub dokładanie wszelkich starań, aby wiedzieć co robi i gdzie jest przez cały czas, prawdopodobnie przyniesie przeciwny efekt do zamierzonego. W rzeczywistości zakazywanie parterowi może pogorszyć tylko związek, a Twoje małżeństwo może zakończyć się rozwodem. Każdy potrzebuje swobody i wolności. Jednak należy pamiętać, że wszystko można, ale w granicach rozsądku.

Nie miej tajemnic w małżeństwie

Tajemnice niszczą każde małżeństwo lub związek. Umiejętność komunikowania się i otwartość jest niezbędna dla każdego zdrowego związku. Jeżeli macie tajemnice finansowe czy kariery zawodowej nie jest to dobry znak. Jednym z najważniejszych znaków, w których można powiedzieć, że współmałżonek jest wierny jest poziom jego otwartości. Ważna jest również otwarta polityka telefoniczna, aby zachować zaufanie. Obecnie większość z nas jest bardzo przywiązana do telefonów. A te małe urządzenia bardzo ułatwiają łączenie się z innymi. Jeśli Ty i Twój małżonek znacie nawzajem swoje hasła do telefonów czy otwarcie rozmawiacie o rozmowach, które prowadzicie i czujecie się swobodnie przy używaniu telefonu to dobry znak. Aby pozostać szczęśliwymi w związku musimy również czuć się kochani i doceniani. Okazywanie uczucia i uznania znacznie przyczynia się do rozwoju związku.

Źródło: https://www.detektywtrelka.pl/

(Materiał Partnera)
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

0%