Zamknij

W całej Polsce szukają sprawcy tego wypadku. Policja pokazuje jego TWARZ

14:09, 22.09.2022 D.W. Aktualizacja: 15:29, 22.09.2022
Skomentuj Fot. KPP Aleksandrów Kujawski Fot. KPP Aleksandrów Kujawski
Prokuratura postanowiła o opublikowaniu wizerunku Krystiana Markowskiego. Uważany jest on za sprawcę wypadku, w którym zginął 49-letni mężczyzna.

Przypomnijmy, do tragicznego wypadku doszło w czwartek (25 sierpnia) około 21:30 w Aleksandrowie Kujawskim (woj. kujawsko-pomorskie). 

W ciągu ulicy Chopina osobowe bmw potrąciło na przejściu dla pieszych 49-letniego mężczyznę, który w skutek odniesionych obrażeń zmarł.

Jak informują świadkowie zdarzenia i co potwierdza również aleksandrowska policja, kierowca chwilę wcześniej wyprzedzał motocykl i najprawdopodobniej nie zauważył ofiary.

36-letni sprawca zbiegł, ale od września poszukuje go aleksandrowska policja. W Rudunkach, pod Aleksandrowem Kujawskim, znaleziono samochód, którym poruszał się mężczyzna. 

To ON zabił

W czwartek (22 września) policja w Aleksandrowie Kujawskim, za zgodą prokuratury, opublikowała wizerunek sprawcy śmiertelnego potrącenia. To mężczyzna pochodzenia romskiego.

36-letni Krystian Markowski jest synem Adama i Barbary, zamieszkuje w Aleksandrowie Kujawskim.

- Mężczyzna jest krępej budowy ciała. Ma około 164 cm wzrostu, może ważyć około 87 kilogramów. Twarz owalna, oczy ciemne, śniada cera, czoło wysokie z zakolami, włosy czarne, krótkie

- informuje Komenda Powiatowa Policji w Aleksandrowie Kujawskim.

Policja i prokuratura proszą o pomoc. Wszystkie osoby, które wiedzą gdzie może przebywać mężczyzna, którego wizerunek zaprezentowaliśmy w artykule, proszone są o kontakt pod numerem 112 lub z Komendą Powiatową Policji w Aleksandrowie Kujawskim pod numerem telefonu: 47 753 62 00.

Informacje mogą przekazywać również świadkowie zdarzenia lub osoby, które mogą w inny sposób pomóc w sprawie.

 

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarz(0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

0%