Zamknij

Takiego rekordu WOŚP w Dopiewie nikt się nie spodziewał!

Agnieszka Wilczyńska Agnieszka Wilczyńska 10:03, 10.02.2024 . Aktualizacja: 10:05, 10.02.2024
Skomentuj WOSP Dopiewo 2024 WOSP Dopiewo 2024

Przed finałem powtarzałem często sobie i przyjaciołom pomagającym mi w organizacji wydarzenia, że chciałbym chociaż pobić rekord o 1 zł i jak będzie trzeba to jeszcze dołożę swoje prywatne środki. Wtedy nie wiedziałem nawet, że można rekord pobić o ponad 120 tysięcy złotych.

Podczas zbiórki na rzecz 32 Finału WOŚP sztab nr 5210 w Gminie Dopiewo zebrał ponad ćwierć miliona złotych! A dokładnie 271 708,64zł, które zasilą konto fundacji.

Taka kwota przez nikogo nie była do pomyślenia, również przez nas samych. Bo gdzie przecież nieduży sztab gminny miałby uzbierać więcej niż rok temu (152 tys. zł), a to już wtedy wydawałoby się zapowiadać na szczyt możliwości. Bardzo się cieszymy, że się pomyliliśmy.

Z tego miejsca pragniemy podziękować wszystkim tym, którzy wrzucali do naszych puszek zarówno wolontariuszom jak i w lokalach. Którzy byli z nami w każdym miejscu gdzie w tamtą niedzielę widać było skupienie czerwonych serduszek od lat nam znanych i wsparli nasze działania oraz korzystali z tego co dla nich przygotowaliśmy – to jest najlepsza forma uznania dla organizatorów.

Dziękujemy również wszystkim wolontariuszom, artystom, organizacjom, inicjatywom które widzieliście podczas finału – bez nich nie było by nic z tego.

Dlatego jak schodzić ze sceny to tylko z takim przekonaniem, że nasze starania nie poszły na marne i zostawiamy po sobie swego rodzaju dziedzictwo.

Pociesza nas również fakt, że są jeszcze osoby w tej społeczności, które pomimo problemów szukają od razu rozwiązania, a nie próbują ściągnąć w dół. Wystarczy rzucić im hasło, a zanim dokończy się zdanie już chwytają za telefony i kontakty jak tu co załatwić żeby jeszcze bardziej przyciągnąć ludzi i uatrakcyjnić im ten dzień.

Chwała im za to! Wam właśnie życzymy powodzenia i wytrwałości.

Nie dajmy sobie powiedzieć, że się nie da. Da się!

Ten finał dogłębnie pokazał, że nie trzeba armii ludzi niekiedy na siłę do tego ,,zachęcanych’’, a wystarczy zaledwie 10 osób, które jak chcą to zrobią i poklasku nie szukają bo to nie ,,ich” impreza – tu zawsze chodziło i chodzić będzie o coś więcej.

Pamiętajcie o tym.

Sztab nr 5210 żegna się z wami i dziękuje za te 6 finałów podczas których mógł dla was i z wami ,,zagrać”

Wam wszystkim – Życzymy wszystkiego dobrego!

Jacek Kwiatkowski
Szef Sztabu WOŚP nr 5210

******

Panie Jacku, bardzo dziękuję za współpracę i zaangażowanie. Życzę powodzenia i wszystkiego dobrego. Do zobaczenia na innych gminnych ścieżkach!

Agnieszka Wilczyńska

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarz(0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

0%