Zamknij
Dopiewskie Spotkanie Kobiet Przedsiębiorczych 21.11.2023

Kolejne Dopiewskie Spotkanie Kobiet Przedsiębiorczych

Agnieszka Wilczyńska Agnieszka Wilczyńska 11:10, 01.12.2023 Aktualizacja: 11:15, 01.12.2023

Kolejne Dopiewskie Spotkanie Kobiet Przedsiębiorczych

Gminne kobiety biznesu nie siedzą z założonymi rękami. Prowadzą swoje interesy dynamicznie, rozwijają się, szkolą i spotykają, aby poszerzać horyzonty.

Już po raz kolejny odbyło się Dopiewskie Spotkanie Kobiet Przedsiębiorczych w Dąbrówce. Spotkania te zawsze odbywają się według jednej formuły. Najpierw Panie się przedstawiają i opowiadają kilka słów o swoim biznesie, następnie jest część merytoryczna, a na koniec zajęcia w podgrupach, czyli nawiązywanie relacji, wymiana wizytówkami i doświadczeniem.
Tym razem szkoliła nas Monika Lisser z firmy Unico, która specjalizuje się w pozyskiwaniu funduszy zewnętrznych dla firm. Opowiadała o aktualnych możliwościach dofinansowania oraz pieniądzach jakie będą dostępne w przyszłym roku. Fundusze nie są tylko dla wtajemniczonych, każdy przedsiębiorca może się o nie ubiegać, każdy znajdzie jakiś program dla siebie. Dobrze natomiast mieć wsparcie specjalisty w tej dziedzinie.

Temat na czasie, więc przyciągnął sporo chętnych. Jak na każdym spotkaniu było ponad 20 osób.

Poprzednie spotkania odbywały się w różnych miejscach naszej gminy, na przykład w świetlicy wiejskiej w Palędziu czy Gołuskach. Od trzech wieczorów gości nas Kawiarnia 4US przy ul. Herbowej 17 w Dąbrówce. To bardzo przyjazne i kameralne miejsce prowadzone przez Panią Dorotę, także mieszkankę naszej gminy. Mam nadzieję, że to już stałe miejsce naszych spotkań.

W grudniu wszyscy mamy mnóstwo dodatkowych obowiązków przed Świętami. Kolejne spotkanie odbędzie się zatem 17 stycznia. Tematem będzie stricte pozyskiwanie funduszy na założenie własnej firmy.

Szczegóły i formularz zgłoszeniowy niebawem na stronie .

Zachęcam także do odwiedzenia i polubienia strony  oraz grupy  Kobiet Przedsiębiorczych w serwisie FB. Tam kobiety wspierają swoje biznesy naprawdę.

***

Do tej pory organizowałam wydarzenia głównie dla kobiet, ale co powiedzą Państwo na spotkanie przedsiębiorców gminnych, bez względu na płeć. Czy bylibyście zainteresowani nawiązywaniem lokalnych kontaktów biznesowych na takich spotkaniach networkingowych? Jeśli tak, bardzo proszę o kontakt, chętnie zorganizuję taki event. Tematem niech będą właśnie możliwości pozyskiwania funduszy zewnętrznych na rozwój firmy. Wszystkich chętnych zapraszam do współpracy.


komentarz(0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

0%