Zamknij

 ZUK Dopiewo z Certyfikatem jakości

12:39, 29.11.2023 Materiał nadesłany Aktualizacja: 12:39, 29.11.2023
Skomentuj  ZUK Dopiewo z Certyfikatem jakości  ZUK Dopiewo z Certyfikatem jakości

W poniedziałek 27 listopada Sławomirowi Skrzypczakowi - Prezesowi Zakładu Usług Komunalnych w Dopiewie wręczono Certyfikat  „Primus Nominatus”. 

Certyfikat  „Primus Nominatus”  kierowany jest do tych organizacji dla których zarządzanie przez jakość - TQM (Total Quality Management) stało się wyznacznikiem jakości produktów i usług. Wektorem w ich działaniu jest Model Doskonałości Zarządzania Organizacją wg kryteriów Narodowej  Nagrody Jakości im. MALCOLMA BALDRIGE’A (The MalcolmBaldrige National Quality Award) ustanowiony  przez uchwałę Kongresu w Stanach Zjednoczonych w 1987 i przyznawany  przedsiębiorstwom produkcyjnym, usługowym i instytucjom państwowym. Model zarządzania i certyfikat jakości „Primus Nominatus” został określony jako standard doskonałości, który wspiera i mobilizuje organizacje do osiągnięcia światowej klasy jakości. Na przestrzeni kolejnych edycji Programu Doskonalenia Przedsiębiorstw i Organizacji, certyfikat „Primus Nominatus” uzyskało kilkaset firm reprezentujących istotny szeroki przekrój branżowy.

Branżowe Centrum Badań i Certyfikacji wspiera rozwój najlepszych podmiotów, wyszukuje i kreuje liderów jakości, wskazuje na produkty i usługi, które potwierdzają wysoką jakość. W swoich działaniach promujemy solidną przedsiębiorczość natomiast w ramach programu jakościowego staramy się, aby idea lepszego zarządzania oraz doskonalenia  obecna była nie tylko w dużych ośrodkach gospodarczych, ale także promieniowała w stronę regionów. Stąd współpraca z samorządami, samorządami gospodarczymi i izbami branżowymi na terenie całego kraju oraz międzynarodowymi jednostkami certyfikacyjnymi.

Zakład Usług Komunalnych Sp. z o.o. po dwuetapowej ocenie polegającej m.in. na przeprowadzeniu audytu na terenie firmy uzyskał „Złoty Primus Nominatus” Lider Jakości procesów Zarządzania -wyróżnienie II stopnia w uznaniu za: „Za konsekwentną i efektywną realizację założonej wizji i strategii rozwoju firmy, dbałość o parametry jakościowe produkcji, uzdatniania i dystrybucji wody, oczyszczania ścieków, robót wodno-kanalizacyjnych i drogowych oraz za profesjonalizm działań, fachowość i życzliwość wobec klientów”.

(Materiał nadesłany)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarz(0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

0%