Zamknij
REKLAMA

Uwolnij przestrzeń w swoim domu lub biurze!

20:27, 29.07.2020 | N.W
Skomentuj
REKLAMA

 

Uwolnij przestrzeń w swoim domu lub biurze! Wynajmij mini magazyn self storage w Lockbox!

Boks self storage to przydatna skrytka dla każdego. Można tu przechować niemal wszystko. Wynajem mini magazynu to idealne rozwiązanie dla wszystkich którzy nie mogą pomieścić się w swoim mieszkaniu czy biurze. Boksy zapewniają doskonałe warunki do przechowywania. Magazyny można traktować jako skrytki na przedmioty sentymentalne, jako garaże dla rowerów czy skuterów, przechowalnię mebli czy magazyn firmowy. Wynajem boksów magazynowych to bezpieczne rozwiązanie w wielu sytuacjach.

Najczęstsze powody wynajmu boksu

Każdy boks można traktować jako magazyn o wielorakim zastosowaniu. Idealnie nadają się na rzeczy, które potrzebują specjalnych warunków przechowywania. Warto wynająć przestrzeń zwłaszcza:

- dla przedmiotów użytku domowego, które potrzebne są sporadycznie, a przez większość czasu zalegają w domu, często są to sprzęty sportowe czy ogrodowe,

- dla rzeczy przeznaczonych do sprzedaży, które przeszkadzają w domu lub biurze, a które mogą być swobodnie odebrane przez nowego właściciela już w boksie self storage,

- dla pamiątek i przedmiotów zabytkowych, które wymagają do przechowywania odpowiednich warunków, a takie właśnie zapewnia self storage (stała temperatura i optymalna wilgotność),

- dla rowerów i skuterów, które powinny być przechowywane bezpiecznie i bez możliwości korodowania poza sezonem ich użytkowania albo nawet w sezonie, bo boks może zastępować garaż,

- dla mebli oraz sprzętów RTV i AGD podczas remontów lub przeprowadzki, które należy zabezpieczyć przed wilgocią,

- dla archiwum lub magazynu firmowego, sklepu internetowego czy przechowalni sprzętów i narzędzi wykorzystywanych w biznesie.

Co oferuje Lockbox?

Lockbox posiada swoje magazyny i biura w Dąbrowie przy ul. Batorowskiej 30. Inwestycja ma doskonałą lokalizację, a mianowicie znajduje się w odległości 10 km od Poznania, 5 km od portu lotniczego Poznań – Ławica, tuż przy obwodnicy S11. Można tutaj wynająć boksy o różnych metrażach, co pozwala na przechowanie przedmiotów o dowolnych gabarytach. Niektórzy twierdzą, że równie dobrze można wynająć zwykły blaszany garaż, ale self storage to przede wszystkim stała temperatura, optymalna wilgotność powietrza, bezpieczeństwo i elastyczne umowy najmu nawet od 7 dni. A to powoduje, że dla niektórych przedmiotów jest to o wiele lepsze rozwiązanie. Panują tu warunki, które sprzyjają długotrwałemu przechowywaniu m.in.: przedmiotów elektronicznych, dokumentów, zdjęć, książek, ubrań, sprzętów sportowych, narzędzi, mebli, robotów kuchennych, biżuterii czy obrazów.

Boksy self storage zapewniają nie tylko właściwy komfort przechowywania, ale także wspomniany wcześniej wysoki poziom bezpieczeństwa. Magazyny znajdują się pod kontrolą kamer przez całą dobę, tak więc ich zawartość jest bezpieczna przez cały ten czas. To wcale nie stoi na przeszkodzie, aby ich właściciel mógł korzystać z nich w dowolnym czasie, gdyż ma dostęp do swojego boksu o każdej porze dnia i nocy dzięki indywidualnej karcie magnetycznej.

Lockbox oferuje usługę odbierania i przekazywania przesyłek dla kurierów. W przypadku magazynu firmowego jest to bardzo ważna kwestia. Rotacja towaru w takim boksie self storage jest zazwyczaj dużo większa niż w przypadku magazynu prywatnego, co wiąże się z wieloma wysyłkami oraz przyjmowaniem paczek. W Lockbox za tą usługę nie płaci się dodatkowo! Jedyne koszty to czynsz najmu boksu magazynowego i jego ubezpieczenie. Nie ważne ile przesyłek kieruje się na magazyn- obsługa biura przyjmie do strefy rozładunku każdą kopertę, karton czy paletę swojego klienta. W Lockbox nie marnuje się czasu na tego typu logistykę.

W Lockbox znajduje się sklepik magazynowy gdzie można kupić kartony, folie bąbelkowe, taśmy i wiele innych przydanych akcesoriów do pakowania. W trakcie przeprowadzki istotne jest dobre zabezpieczenie swoich rzeczy. Należy spakować kartony i opisać ich zawartość- to pozwoli w łatwy sposób dotrzeć do poszukiwanych rzeczy przy finalnym urządzaniu się. Swój mini magazyn można wyposażyć w regały czy wieszaki na ubrania.

Lockbox szyty na miarę Twoich potrzeb!

Lockbox jest elastyczny dla każdego Klienta. Indywidualne podejście i rozpatrywanie każdej sytuacji oddzielnie przekonuje wiele osób do wynajmu boksów self storage w Dąbrowie. Każdy klient czuje się wyjątkowo traktowany i jest spokojny o stan swoich magazynowanych rzeczy.

Więcej informacji można znaleźć na www.lockbox.pl. O wolnych przestrzeniach i cenach najlepiej dowiedzieć się przez e-mail kontakt@lockbox.pl a także przez telefon +48 604 407 407 lub +48 677 61 01.

Poczuj luksus self storage z Lockbox!

 

 

(N.W)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz