Wiadomości

Zamknij

Brak chodnika

N.W 12:04, 18.10.2020
Skomentuj Brak chodnika

Do naszej redakcji coraz częściej docierają informację od Czytelników w sprawie braku chodnika wzdłuż ulic: Ojca Mariana Żelazka, Morskiej, Bursztynowej i Lubczykowej.

Powstające kolejne domy pozbawione są odpowiedniej infrastruktury drogowej co sprawia, że piesi narażeni są na niebezpieczeństwo. Sprawa jest jeszcze bardziej poważniejsza ponieważ jesienne opady zalewają pobocze i dzieci idące na autobus muszą maszerować drogą, na której kierowcy rzadko jeżdżą z dozwoloną prędkością.

Nasza redakcja będzie w tej sprawie wysyłać pytanie czy na wspomnianych ulicach jest przewidziana budowa chodników.

(N.W)
Dalszy ciąg materiału pod wideo ↓

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarze (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

🙂🤣😐🙄😮🙁😥😭
😠😡🤠👍👎❤️🔥💩 Zamknij

Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu pulsgminy.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz

0%