Wiadomości

Zamknij

Targ ze zdrową żywnością 20 minut od nas

Agnieszka Wilczyńska Agnieszka Wilczyńska 09:52, 13.09.2023 Aktualizacja: 11:20, 21.10.2025
Skomentuj Targ ze zdrową żywnością 20 minut od nas

Nie wiem czy wiecie, ale w Szreniawie, zaledwie 20 minut samochodem od nas działa targ rolny łączący klienta z lokalnym i zrównoważonymi producentem żywności. Nosi nazwę Marchewkowy Teatr i otwiera się w każdą sobotę w godz. 8.00 – 12.00 na parkingu przy Muzeum Narodowym Rolnictwa w Szreniawie (ul. Dworcowa 5).


Organizatorzy zapewniają, że Marchewkowy Teatr jest miejscem, w którym klienci mogą mieć pewność, że ich żywność jest produkowana zgodnie z prawami natury. 

Na targu można znaleźć produkty ekologiczne, świeże, naturalne i przede wszystkim wolne od chemii rolniczej.  Każdy wystawca targu – jest zweryfikowany pod tym kątem. 

Kontakt: Fundacja MARCHEWKOWY TEATR tel. +48 888 214 917
[email protected]

Szczegóły

Dalszy ciąg materiału pod wideo ↓

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarze (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

🙂🤣😐🙄😮🙁😥😭
😠😡🤠👍👎❤️🔥💩 Zamknij

Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu pulsgminy.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz

0%