Skomentuj

Seniorki - II liga

Pierwszy dzień Wiosny mimo deszczowej pogody był bardzo gorący dla klubu...

W Dopiewie na hali nasza drużyna seniorek podejmowała lidera tabeli II ligi - Otmęt Krapkowice.

Był to mecz rewanżowy po przegranej na wyjeździe w rzutach karnych. Na to spotkanie czekaliśmy od dawna. Niewątpliwie był to najważniejszy mecz dla naszej drużyny w tym sezonie!!

Spodziewaliśmy się trudnego spotkania, drużyna Otmętu Krapkowice to doświadczona i potrafiąca grać w ręczną ekipa!

Pierwsza połowa wyrównanego spotkania z lekką przewagą gości zakończyła się wynikiem 10 : 11 dla Otmętu...

O wygranej BD KPRu zadecydowała druga część, drugiej połowy i bardzo dobra gra w obronie naszych zawodniczek!

Wynik końcowy 25 : 20 dla BD KPR

Pokonaliśmy lidera tabeli, ale nadal jesteśmy na drugim miejscu ponieważ przegraliśmy (nieznacznie) jedno spotkanie w Gnieźnie, w którym to ekipa z Gniezna wystawiła swój pierwszoligowy skład...

Tabela, tabelą... Pokazaliśmy dzisiaj, że czołowe miejsce w niej nie jest przypadkiem zdobyte przez nasze dziewczyny