Zamknij

Netto zmienia się dla klientów

21:15, 05.07.2022 . Aktualizacja: 21:15, 05.07.2022
Skomentuj

Netto zmienia się dla klientów

Sklep w Skórzewie przejdzie przebudowę

 

W sobotę 9 lipca, po zakończeniu pracy sklepu, rozpocznie się remont Netto przy ulicy Poznańskiej 98 w Skórzewie. Klienci w odświeżonym obiekcie będą mogli robić zakupy w bardziej komfortowych warunkach, korzystając z licznych udogodnień, które pojawią się po remoncie. Ponowne otwarcie sklepu nastąpi w środę, 13 lipca, o godzinie 8.

Czego mogą spodziewać się klienci Netto przy ul. Poznańskiej 98 w Skórzewie? Remont wprowadzi szereg zmian, dzięki którym zakupy będą jeszcze przyjemniejsze i bardziej komfortowe. W sklepie pojawią się kasy samoobsługowe, które usprawnią i przyspieszą robienie zakupów.

Odświeżona zostanie strefa warzyw i owoców, która zaoferuje lepszą ekspozycję asortymentu i pozwoli na jego poszerzenie. Po zakończonym remoncie w sklepie dostępne będzie również odpiekane na miejscu pieczywo, a to za sprawą wyposażenia placówki w strefę odpieku.

Oprócz tego sklep zostanie odmalowany wewnątrz, a część regałów wymieniona. Pojawią się także zmiany elementów wykończeniowych, w tym laminatów czy płytek w strefie kasowej. Zmodernizowany zostanie również układ oświetlenia, który doświetli poszczególne kategorie produktów. Wraz z łatwiejszą i bardziej intuicyjną nawigacją, ułatwi klientom poszukiwanie produktów. Zainstalowany zostanie też dźwiękowy system komunikacji. Dzięki temu najważniejsze informacje dla klientów będą płynęły wprost ze sklepowych głośników, a zakupy umili muzyka w tle. Po remoncie dostępne będą również nowe wózki i koszyki na zakupy.

Prace remontowe rozpoczną się w sobotę, 9 lipca po godzinie 22.00, tak aby klienci mogli jeszcze w tym dniu zrobić zakupy, i potrwają do środy, 13 lipca.

Już w środę, 13 lipca o godzinie 8.00 Netto ponownie otworzy się dla swoich klientów i powita ich nie tylko bardziej nowoczesnym wyglądem i funkcjonalnymi rozwiązaniami, ale także promocjami, które będzie można znaleźć w specjalnej gazetce z okazji otwarcia.

Więcej informacji o Netto na:

 

O Netto Polska:

Sieć handlowa, która w ciągu 26 lat swojej obecności na polskim rynku wypracowała pozycję jednego z największych sprzedawców detalicznych w naszym kraju. Firma ma w Polsce blisko 650 sklepów i 5 centrów dystrybucyjnych, zatrudnia ponad 9 tys. osób. Oznacza to, że Netto Polska zajmuje trzecią pozycję wśród marek obecnych na rodzimym rynku dyskontów. W sklepach sieci można znaleźć szeroką ofertę produktów spożywczych, w tym marek własnych (m.in. Sztuka Mięsa, Premieur, Miletto), jak również asortyment non food. Celem Netto jest oferowanie klientom korzystnych cen na co dzień. Sklepy sieci poza Polską znajdują się także w Danii i Niemczech.

(.)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarz(0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

0%