Zamknij

Dzięki Waszym głosom bezdomniaki mogą dostać dodatkowe 100 tys. zł!

09:59, 20.11.2023 . Aktualizacja: 09:59, 20.11.2023
Skomentuj Wesprzyj Fundację Głosem Zwierząt Wesprzyj Fundację Głosem Zwierząt

Nasza lokalna Fundacja Głosem Zwierząt, która od lat zajmuje się psami i kotami w potrzebie bierze udział w konkursie, gdzie nagrodą jest 100 000 zł.

Konkurs trwa do 6 grudnia

W Konkursie “Łap dotacje na Organizacje!” organizowanym przez serwis Ratujemyzwierzaki.pl organizacja pozarządowa zakłada wirtualną Skarbonkę konkursową i zbiera głosy (pieniądze). O wygranej decyduje największa liczba unikalnych Darczyńców, wspierających daną Skarbonkę.

1 wpłata = 1 głos

Na potrzeby ustalenia liczby unikalnych Darczyńców, liczy się liczba unikalnych Darczyńców (pojedynczych), a nie wysokość zebranej kwoty lub liczby pojedynczych wpłat. Wpłaty dokonywane przez jednego Darczyńcę, niezależnie od ich liczby w ramach danej Skarbonki, liczone są jako jedna wpłata.
Unikalność odbiorcy jest weryfikowana przez podanie adresu emial. Adres email można podać jeden raz, przy jednej wpłacie.

Dlatego namawiamy, żeby wspierać naszą Fundację Głosem wpłatami w wysokości 1 zł.

Skarbonka Fundacji Głosem Zwierząt: https://www.ratujemyzwierzaki.pl/fgzskarbona

Do wygrania w konkursie są: główna dotacja w wysokości 100 000 zł3 x 50 000 zł3 x 40 000 zł3 x 30 000 zł3 x 25 000 zł 3 x 10 000 zł3 x 5 000 zł. Aż 19 Organizacji wygra dotacje, a kolejne 6 Organizacji otrzyma pakiety marketingowe.

Uzyskanie najwyższej wygranej pozwoli na pokrycie kosztów 2-3 miesięcznego utrzymania podopiecznych w schronisku w Dopiewie, kociarni i domach tymczasowych.

O Fundacji Głosem Zwierząt

Fundacja „Głosem Zwierząt” powstała w 2011 roku, aby ludzie w niej skupieni – mogli mówić w imieniu tych, którzy głosu nie mają.

Fundacja nie ma biura, ani godzin urzędowania, a zwierzęta przebywają w domach członków Fundacji, domach tymczasowych, w hotelach dla zwierząt i schroniskach. Fundacja nie prowadzimy własnego schroniska, opiekuje się natomiast zwierzętami przebywającymi w gminnym schronisku w Dopiewie oraz współpracuje ze schroniskiem miejskim w Poznaniu. Członkowie Fundacji regularnie są także w schroniskach w Białogardzie oraz Kołobrzegu, skąd wyadoptowano już ponad 150 psów.

Fundacja prowadzimy swoją kociarnię, czyli miejsce, w którym przebywają koty w trakcie leczenia, socjalizacji, oczekujące na wypuszczenie na wolność lub na znalezienie domu stałego. Kociarnią opiekuje się grupa kilkudziesięciu wolontariuszy, którzy w ramach  codziennych dyżurów dbają o zdrowie i higienę kotów, podają im leki, karmią, czy po prostu… głaszczą.

Fundacja zajmuje się również adopcjami.

Nie prowadzi działalności gospodarczej. Miesięczne koszty utrzymania i leczenie podopiecznych to ok 50 tys. zł., co finansowane jest jedynie z wpływów z 1,5% podatku przekazywanego nam przez podatników, darowizn i zbiórek publicznych.

To dzięki Państwu, zorganizowanej siedzi domów tymczasowych, oddanym lekarzom oraz zaangażowanym i doświadczonym wolontariuszom.

Wszyscy członkowie Fundacji i wolontariusze działają na jej rzecz nieodpłatnie.

Na podstawie głosemzwierzat.pl oraz www.ratujemyzwierzaki.pl

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarz(0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

0%