Zamknij

Gramy dalej z WOŚP!

09:46, 21.11.2023 Sztab WOŚP Dopiewo
Skomentuj Wośp 2024 Wośp 2024

Po raz kolejny zapraszamy na kolejny już 32 finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Sztab WOŚP Dopiewo jest oficjalnie zarejestrowany pod nr 5210.

 

Hasłem nadchodzącego finału, który odbędzie się 28 stycznia jest – „Płuca po pandemii. Gramy dla dzieci i dorosłych!”. Mottem zbiórki jest „Tu wszystko gra OK!”

Pieniądze zebrane podczas  32. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy przeznaczone zostaną na zakup sprzętu do diagnozowania, monitorowania i rehabilitacji chorób płuc pacjentów na oddziałach pulmonologicznych dla dzieci i dorosłych.  

 

WOŚP w Dopiewie

Na ten moment rozpoczynają się już prace organizacyjne w naszym, dopiewskim sztabie. Aby być na bieżąco zachęcamy do obserwowania profilu na FB – facebook.com/SztabWOSPDopiewo

 

Ja można wesprzeć dopiewski WOŚP?

- Organizacyjnie. Wiadomym jest, że bez Was niczego nie wskóramy, dlatego serdecznie zapraszamy osoby chętne do dołączenia do nas i wsparcia zarówno w pracach organizacyjnych, programowych, logistycznych itp. itd.

Wystarczy do nas napisać! - sztabwospdopiewo@gmail.com

- Jako wolontariusz. Zgłaszajcie się do nas! Rejestracja już trwa - gorąco zachęcamy do wzięcia udziału. Informację o wolontariacie znajdziecie na stronie:

https://www.wosp.org.pl/final/dla-wolontariuszy oraz oczywiście na naszym FB. Liczba miejsc niestety jest ograniczona więc kto pierwszy, ten lepszy.

- Firmowo. Równie gorąco zapraszamy przedsiębiorców i firmy do wsparcia zbiórki. Więcej informacji można znaleźć na stronie: https://www.wosp.org.pl/wspieraj/firmy

- Rzeczowo. Podziel się fantem! Jak co roku organizować będziemy dla was loterię fantową podczas finału, ale żeby mogło się to odbyć potrzebujemy waszej pomocy. Jeżeli macie coś co możecie przekazać to odwiedźcie wybraną przez siebie filię Gminnej Biblioteki Publicznej i Centrum Kultury w godzinach pracy i tam zostawcie dary z krótkim opisem. Najlepsze gadżety trafią na naszą aukcję allegro, która już niedługo wystartuję i potrwa jeszcze długo po finale.

 

Z góry dziękujemy za wasze wsparcie.

Cieszymy się, że po raz kolejny możemy być częścią wydarzenia, które miejmy nadzieję, że na stałe zagościła w naszych kalendarzach!

Bądźcie 28 stycznia 2024 roku razem z nami.

SIEMA!

 

(Sztab WOŚP Dopiewo)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarz(0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

0%