Zamknij

Sprzedawca-kasjer

Nr oferty: StPr/23/3787Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Poznaniu

Warunki pracy i płacy
Miejsce pracy: Dopiewo, powiat: poznański, woj: wielkopolskie
Zakres obowiązków: sprzedaż w cukierni/piekarni
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: dwie zmiany
Liczba godzin pracy w tygodniu: 40
Data rozpoczęcia: 13.11.2023
Wynagrodzenie brutto: od 3 600 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • zasadnicze zawodowe
    Uprawnienia:
    • ZNAJOMOŚĆ KASY FISKALNEJ
      Wymagania dodatkowe
      • KSIĄŻECZKA SANEPID
        Dane pracodawcy:
        Pracodawca: kontakt przez PUP
        Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu
        Adres: Czarnieckiego 9, 61-538 Poznań, powiat: m. Poznań, woj: wielkopolskie
        Osoba do kontaktu: Doradca klienta
        Numer telefonu: 618345696
        Język aplikacji: polski
        Wymagane dokumenty: skierowanie, cv
        Sposób kontaktu
        przekazania dokumentów:
        Proste prace przy produkcji węży silikonowych i gumowych. Nakładanie lub nawijanie surowca na metalowe kształtki. Praca na okres próbny: 3 miesiące z możliwością przedłużenia, w godz. 6-14, 14-22, 22-6
        StPr/24/1152
        data rozpoczęcia pracy od 22.04.2024
        wynagrodzenie od od 27,7 PLN

        - obsługa kasy fiskalnej - obsługa działu mięsnego - dbanie o porządek na sali sprzedaży - dbanie o ekspozycję towarów
        StPr/24/1119
        data rozpoczęcia pracy od 09.04.2024
        wynagrodzenie od od 4 360 PLN

        StPr/23/4040
        data rozpoczęcia pracy od 27.11.2023
        wynagrodzenie od od 3 710 PLN

        StPr/23/4041

        sprzedaż w cukierni/piekarni
        StPr/23/3787
        data rozpoczęcia pracy od 13.11.2023
        wynagrodzenie od od 3 600 PLN

        StPr/23/3644
        data rozpoczęcia pracy od 16.10.2023